Právní služby

Máte-li jakýkoliv dotaz, kontaktujte mne

Smlouvy, převody nemovitostí

Sdělte mi vaše přání a já připravím smlouvu dle vašich představ. Nechte mě zajistit Vám kompletní právní servis zahrnující zajištění znaleckého posudku, přípravu smluv, úschovu kupní ceny, či darování a zřízení věcného břemene.

Spory a vymáhání pohledávek

Společně zvítězíme v každé bitvě. Ať už se jedná o drobnou pohledávku či nároky z obchodní smlouvy, Váš úspěch je pro mě na prvním místě. Sporná agenda patří k mým nejoblíbenějším pro svou pestrost a nemalou náročnost.

Obchodní a pracovní právo

Založím pro Vás obchodní společnost, připravím podklady pro změnu obsazení orgánů Vaší společnosti či sepíši pro Vás výhodnou smluvní dokumentaci.
Věnuji se však také zastupování při vymáhání nároků vzniklých z pracovněprávních vztahů a vztahů mezi společníky společnosti.

Rodinné právo

Rozvodem či dědictvím s Vámi projdu s přehledem a bez zbytečných svárů mezi účastníky. Emočně náročné sjednávání dohody o úpravě poměrů k dětem a vypořádání společného jmění manželů za Vás vyřídím k Vaší spokojenosti.

Dopravní a přestupkové právo

Zjistěte jak na bodový systém, alkohol v dechu řidiče i nástrahy pojišťoven odmítajících plnit svým klientům z havarijního pojištění.

Trestní právo

Provedu vás trestním řízením od podání trestního oznámení až po zproštění obžaloby. Samozřejmě Vám také pomohu s přípravou trestního oznámení či uplatnění náhrady škody v trestním řízení.